Polski katalog stron WWW


zegar Dzisiaj jest wtorek, 22 maja 2018 roku, Witaj Nieznajomy! Zaloguj się! Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się

Nie jesteś zalogowany.

Jesteś tutaj: Strona główna

Rejestracja nowego konta


E-mail:

* Hasło zostanie wysłane na podany przy rejestracji adres e-mail, prosimy uważnie wprowadzać adres e-mail.

Witamy w moderowanym katalogu stron internetowych. Nasi administratorzy dołożą wszelkich strań aby dodawane treści były poprawne i zgodne z standardami. Niemniej jednak ze względu na dużą ilość zgłaszanych linków sprawdzenie wszystkich treści nie jest możliwe. Dodająć treśći, opinie, komentarze zgadzasz się z regulaminem katalogu oraz potwierdzasz iż dodawane treści nie są ciągiem słów kluczowych a także linków prowadzących do stron o treściach obraźliwych, wulgranych, rasistowskich, pornograficznych, które mogą łamać międzynarodowe jaki i polskii prawo oraz wszelkich innych uważanych za nieodpowiednie.

Katalog Lubione.pl jak i administratorzy, moderatorzy, webmasterzy, własciciele nie ponoszą odpowiedzialności za zgłaszane treści przez użytkowników Katalogu.

Nie zastosowanie sie do regulaminu skutkuje natychmiastowym zablokowanie wyświetlania strony w katalogu. W przypadku dodania strony za opłatą, koszty dodania strony do katalogu nie będą zwracane. W przypadku naruszenia prawa i na stosowne żądanie wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania, Twój adres IP razem z wszelkimi innymi niezbędnymi danymi zostanie przekazany odpowiednim władzom. Administratorzy, moderatorzy i webmasterzy mają prawo do usunięcia, dowolnego poprawiania i zmian we wprowadzonych wpisach.

Wszystkie dane osobowe jak i adresy e-mail służą wyłącznie do potwierdzania Twojej rejestracji oraz wyświetlaniu stron, nie będą wykorzystywane do celów marketingowych.

Zakładając konto, zgadzasz się i akceptujesz powyższe zasady.

Dobre i sprawdzone Pozycjonowanie Gniezno dla firm