Polski katalog stron WWW


zegar Dzisiaj jest wtorek, 22 maja 2018 roku, Witaj Nieznajomy! Zaloguj się! Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się

Jesteś tutaj: Strona główna

Katalog stron WWW

Witamy w katalogu stron WWW , katalog dobrych stron internetowych powstał z myślą o internautach poszukujących dobrych i wartościowych stron WWW. Nasz katalog promuje tylko wartościowe strony na których znajdziesz wiele ciekawych informacji. Dzięki ciągłej i stojącej na wysokim poziomie moderacji strony WWW dodane do naszego katalogu dobrych stron WWW masz pewność iż znajdziesz w nim naprawdę dobre strony.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć jakość dodawanych stron nasi moderatorzy dołożą wszelkich starań aby dodawane treści były poprawne i zgodne z standardami. Przeszukując nasz katalog masz pewność iż nie natrafisz na strony niezgodne z regulaminem czy też naruszające polskie lub międzynarodowe prawo.

Każda dodana i zaakceptowana przez moderatora strona otrzyma ocenę w postaci gwiazdki w skali od 1 do 6. Zostanie poddana ocenie wizualnej a także merytorycznej co miało będzie decydujący wpływ na końcową ocenę dodaje strony do katalogu stron.

Do dyspozycji naszych użytkowników wprowadziliśmy możliwość oceniania dla poszczególnych stron, tak aby każdy użytkownik mógł zagłosować i ocenić każdą ze stron. Dodatkową opcją wprowadzoną z myślą o jeszcze wygodniejszym i dokładniejszemu wyszukiwaniu stron WWW są tagi, które pozwolą zawęzić pole wyszukiwań.

Wszystkie dane osobowe jak i adresy e-mail służą wyłącznie do potwierdzania rejestracji oraz chęci dodania stron do katalogu oraz wyświetlaniu stron, nie będą one w żaden sposób wykorzystywane do celów marketingowych.

Każdy użytkownik po dodaniu strony do katalogu może umieścić link na swojej stronie co pomoże w promowaniu katalogu jak i strony dodawanej do naszego katalogu. Umieszczenie takie linku nie jest obowiązkowe.


skopiuj kod i wklej go w dowolnym miejscu na swojej stronie WWW.


Dobre i sprawdzone Pozycjonowanie Gniezno dla firm