Polski katalog stron WWW


zegar Dzisiaj jest wtorek, 22 maja 2018 roku, Witaj Nieznajomy! Zaloguj się! Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się

Jesteś tutaj: Strona główna

Regulamin

  1. Dodająć treśći, opinie, komentarze zgadzasz się z regulaminem katalogu oraz potwierdzasz iż dodawane treści nie są ciągiem słów kluczowych a także linków prowadzących do stron o treściach obraźliwych, wulgranych, rasistowskich, pornograficznych, które mogą łamać międzynarodowe jaki i polskii prawo oraz wszelkich innych uważanych za nieodpowiednie.
  2. Katalog Lubione.pl jak i administratorzy, moderatorzy, webmasterzy, własciciele nie ponoszą odpowiedzialności za zgłaszane treści przez użytkowników Katalogu.
  3. Nie zastosowanie sie do regulaminu skutkuje natychmiastowym zablokowanie wyświetlania strony w katalogu. W przypadku dodania strony za opłatą, koszty dodania strony do katalogu nie będą zwracane. W przypadku naruszenia prawa i na stosowne żądanie wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania, Twój adres IP razem z wszelkimi innymi niezbędnymi danymi zostanie przekazany odpowiednim władzom. Administratorzy, moderatorzy i webmasterzy mają prawo do usunięcia, dowolnego poprawiania i zmian we wprowadzonych wpisach.
  4. Wszystkie dane osobowe jak i adresy e-mail służą wyłącznie do potwierdzania Twojej rejestracji oraz wyświetlaniu stron, nie będą wykorzystywane do celów marketingowych.
  5. Redakcja zastrzega, iż niniejszy regulamin może ulec zmianie, bez konieczności informowania użytkowników.
  6. Reklamacje wynikające z nieznajomości niniejszego Regulaminu będą rozpatrywane negatywnie.
  7. Ostateczna interpretacja regulaminu pozostaje po stronie redakcji.
  8. Każdy Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje wszystkie jego postanowienia.
  9. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności cywilno prawnej.


Dobre i sprawdzone Pozycjonowanie Gniezno dla firm